top of page

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

Aylar öncesinden eksikler tamamlandı, alışverişler yapıldı, valizler hazırlandı, işler en sevilen mesai arkadaşına teslim edildi, okullar tatil oldu ve şimdi bir tatili hak ettin!

Evet tatil için tüm hazırlıkları tamamladın fakat seyahat esnasında başına gelecek herhangi bir nedenden dolayı sağlığın tehlikeye düşer, bavulunun başına bir şey gelirse diye mi düşünüyorsun?

Tiktak Sigorta, seyahatiniz sırasında oluşacak zararlarınız için yanınızda! Tiktak Sigorta’dan alacağınız seyahat sağlık sigortası ile ister yurtdışı, ister yurtiçi tüm seyahatlerinizde can veya malınızda oluşacak zararların karşılanma imkanına sahip olursunuz.

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Yurtiçi yada yurtdışı seyahatleriniz sırasında sağlığınızda ve kişisel eşyalarınızda karşılaşacağınız zararlara karşı güvence sağlayan sigorta türüdür.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Almalıyım?

İş seyahati yaparken veya tatile giderken yolculuk sırasında oluşacak can, mal kayıpları veya yaralanmalar, seyahatinizi mahfemesin diye alacağınız önlemlerden sadece bir tanesi olduğu için seyahat sağlık sigortası almalısınız.

Seyahat Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir?

●Seyahatiniz sonucunda bavulunuzun, çantanızın, cüzdanınızın kısacası tüm kişisel eşyalarınızın zarara uğramasında maddi olarak teminat,
●Fiziksel veya ruhsal olarak rahatsızlanmanız durumunda tedavi masraflarınızın karşılanması,
●Seyahat sırasında vefat etmeniz durumunda maddi olarak tüm cenaze işlemlerinin karşılanması,

Ek Teminatlar:

●Seyahatin iptali sonucu ödediğiniz ücreti geri alma,
●Bagajda yaşanan gecikme,
●Pasaportların kaybolması,
●Havayolunda gerçekleşen bagaj kaybı,

Gibi durumlarda kendinizi ve eşyalarınızı seyahat sağlık sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

Seyahat sağlık sigortası yaptırmanız durumunda, sağlanan teminatlardan yararlanmanız için poliçenizin geçerlilik süresi sadece 1 yıldır. 1. yılın sonunda poliçenizi yenilemeniz gerekir.

Seyahat Sağlık Sigortasına Nasıl Sahip Olabilirim?

Keyifli geçmesini planladığınız seyahatlerinizin olası keyifsiz sorunlarına çözüm Tiktak Sigorta’da! Üç adımda kolay ve dijital olarak satın alma imkânı ile seyahat sağlık sigortası almak için formu hemen doldurabilirsin!

7 Gün 24 Saat bize ulaşıp istediğiniz sigorta poliçesini anında yaptırabilirsiniz.

Teşekkür ederiz.

bottom of page