top of page

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Tüm sevdikleriniz veya kendiniz için, herhangi bir kaza sonucunda yaralanma veya mevsimsel olarak hasta olmanız durumunda kaç farklı doktor aradınız? Kaç farklı hastane ile görüşme içerisine girdiniz? Görüşmeleriniz sonucunda “En iyisini buldum!” dediğiniz halde masraflarının cebinizi yaktığının farkına vardınız mı?

Tiktak Sigorta ile yaptıracağınız tamamlayıcı sağlık sigortası ile kendiniz ve tüm sevdiklerinizin sağlığını koruyup, en uygun poliçeyi satın alma imkanına sahip olursunuz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK kapsamı dışında, tıbbi tüm masraflarınızı karşılayan sigorta ürünüdür. SGK’nızın karşılamadığı özel hastanelerde, tedaviniz boyunca işgal edeceğiniz ameliyathane hizmetleri ve hastane ara gereçleri gibi hastane alan ve malzemelerinin masraflarını, cep dostu olan tamamlayıcı sağlık sigortası ile çok daha uygun bir fiyata tedavi olma imkanına sahip olursunuz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir?

Tiktak Sigorta’da yaptıracağınız, tamamlayıcı sağlık sigortası ile sigortanızın başlangıç tarihinden bitiş tarihine kadar alacağınız teminatlar aşağıdaki gibidir;

● Hastalanmanız durumunda
○ muayene olmanız,
○ hastaneden alacağınız radyoloji,
○ röntgen,
○ tahlil ve fiziksel tedavilerinizin sonucunda oluşan masrafların tümü,

● Fiziksel olarak aldığınız darbelerin yatarak tedavi edilmesi durumunda gerçekleşecek tüm tedavi masraflar,

Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeniz dahilinde ödenir.

Muayene sonucu alacağınız reçetede bulunan ilaçların, ödemesi veya medikal harcamalarınız poliçe kapsamı dışındadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

● Aktif SGK’ya sahip olan,
● SGK sahibi ebeveyne sahip olan çocuklar ve,
● SGK üzerine veya devlete borcu olmayan

Tüm T.C. vatandaşlarımız, tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeniz 1 yıl için geçerlidir. Yaptırdığınız tarihten 1 yıl sonra poliçenizi yenilemeniz gerekir. Poliçe yenilememeniz durumunda tamamlayıcı sağlık sigortası hizmetlerinden yararlanamazsınız.

Sevdiklerimizin sağlığı konusunda da destek Tiktak Sigorta’da! Sen de tamamen dijital olarak, güvenle hem de üç adımda tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olmak için hemen formu doldurabilirsin!

7 Gün 24 Saat bize ulaşıp istediğiniz sigorta poliçesini anında yaptırabilirsiniz.

Teşekkür ederiz.

bottom of page